Maurycy Sklorz

Jestem coachem i trenerem umiejętności miekkich. Ukończyłem całościowy kurs coachingu w METRUM, który jest akredytowany przez Polską Szkołę Coachingu oraz ICF. Studiowałem zarządzanie oraz psychologię w biznesie.

Większość kariery zawodowej spędziłem pracując jako PR manager i rzecznik prasowy w klubach sportowych na różnych szczeblach oraz w różnych dyscyplinach - Ekstraklasa, Plus Liga, I Liga oraz PHL. Ponadto pracowałem jako dyrektor komunikacji i marketingu czy reporter telewizyjny. Miałem przyjemność występować publicznie w roli prowadzącego na Europejskim Kongresie Gospodarczym, a także prowadziłem wiele eventów zarówno sportowych jak i biznesowych.

Dzięki mojemu doświadczeniu zawodowemu dużo nauczyłem się o efektywności osobistej zarówno na gruncie prywatnym jak i biznesowym, komunikacji, psychologii biznesu oraz o świadomości. To nauczyło mnie akceptować siebie i innych. Dzięki temu mam szacunek i wiarę w drugiego człowieka.

W swojej pracy dużo czerpię ze sportu. Uważam, że jest to bardzo dobra alegoria życia i w wielu aspektach możemy czerpać z niego garściami.

W ośrodku prowadzę:

Coaching

Coaching to towarzyszenie klientowi w kreatywnym procesie, który skłania do myślenia i inspiruje do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału.

Szczegóły

© Przestrzeń | created by YT