Psychoterapia grupowa dla dorosłych

Opublikowano: 2024-01-30

Zapraszamy do kontaktu w temacie psychoterapii grupowej prowadzonej w naszym ośrodku oraz ilości dostępnych miejsc do poszczególnych grup. Obecnie mamy otwartą rekrutację do grupy rozpoczynającej się w lipcu 2024r., choć już można zapisać się do grupy planującej rozpoczęcie od września/października 2024r. W celu umówienia konsultacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 880231846 lub kontakt@przestrzen-katowice.pl. Można umówić konsultacje do grupy poprzez kalendarz na naszej stronie (telefonicznie, mailowo jesteśmy w stanie dostosować terminy, jest ich więcej niż widocznych kalendarzu).

Obecnie prowadzimy zapisy na psychoterapię grupową prowadzoną przez Paulinę Masłowiec oraz Adriana Nicieję, mamy jeszcze miejsce dla dwóch dorosłych osób. Sesje grupy rozpoczynać się będą od lipca 2024r. Przez pierwszy miesiąc będzie jeszcze można dołączyć do trwającej grupy, grupa będzie miała wtedy charakter półotwarty. Sesje będą odbywały się raz w tygodniu w środy od godziny 17:15 do 18:45. Czas trwania grupy jest przewidziany na dziewięć miesięcy. Grupa ruszy, gdy uzbiera się minimalna ilość uczestników. Miesięczny koszt uczestnictwa to 600 złotych.

Rozpoczęcie psychoterapii grupowej będzie poprzedzone dwoma konsultacjami indywidualnymi, które służą zdefiniowaniu obszaru trudności i przygotowaniu do rozpoczęcia udziału w grupie. Konsultacje będą prowadzone przez prowadzących grupę, koszt jednej konsultacji to 180 złotych. Charakter grupy będzie częściowo zamknięty, co oznacza, ze dołączyć do grupy będzie można tylko w pierwszym miesiącu jej trwania, później grupa uzyska charakter zamknięty - pozostanie w niezmiennym składzie osób do końca. Liczebność grupy 8-10 osób. Psychoterapia grupowa będzie prowadzona w nurcie psychodynamicznym, z elementami rozumienia systemowego, a także w nurcie mentalizacji (MBT).

Kategorie

© Przestrzeń | created by YT