Czytelnia

 • Psychoterapia grupowa dla dorosłych

  Obecnie prowadzimy zapisy na psychoterapię grupową prowadzoną przez Paulinę Masłowiec oraz Adriana Nicieję mamy jeszcze miejsce dla dwóch dorosłych osób. Sesje grupy rozpoczynać się będą od czerwca 2024r. Przez pierwszy miesiąc będzie jeszcze można dołączyć do trwającej grupy, grupa będzie miała wtedy charakter półotwarty. Sesje będą odbywały się raz w tygodniu w środy od godziny 17:15 do 18:45. Czas trwania grupy jest przewidziany na dziewięć miesięcy. Grupa ruszy, gdy uzbiera się minimalna ilość uczestników. Miesięczny koszt uczestnictwa to 600 złotych.

  Rozpoczęcie psychoterapii grupowej bę

 • Gabinety w Katowicach na wynajem

  Oferujemy trzy gabinety pod wynajem w blokach godzinowych.

 • Rekrutujemy do zespołu

  Poszukujemy psychoterapeuty do zespołu w Katowicach.

 • Techniki radzenia sobie ze złością i gniewem

  Złość i gniew to naturalne emocje, które każdy z nas doświadcza w pewnym momencie. Jednak, kiedy te emocje stają się trudne do opanowania i negatywnie wpływają na nasze relacje i codzienne funkcjonowanie, warto rozważyć techniki radzenia sobie ze złością i gniewem.

 • Radzenie sobie z trudnościami i stresem

  Trudności i stres to nieodłączne elementy naszego codziennego życia. Mogą one wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie emocjonalne i fizyczne, jeśli nie będziemy umieli sobie z nimi radzić. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby radzenia sobie z nimi.

 • Czym jest psychoterapia par i kiedy warto z niej skorzystać?

  Terapia par to spotkanie z terapeutą (lub terapeutami), które ma na celu umożliwienie otwartego dialogu pozwalającego określić swoje emocje, potrzeby oraz dążenia. Terapia jest momentem, w którym para wspólnie zastanawia się nad obszarem zmiany, sesje mają ułatwić partnerom wspólne zatrzymanie się i badanie przyczyn tego, co dzieje się w relacji między partnerami i co skłoniło ich do szukania pomocy.

 • Czym jest konsultacja seksuologiczna i kiedy warto z niej skorzystać?

  Konsultacja seksuologiczna jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy przeżywają trudności w sferze seksualnej. Konsultację taką prowadzi psychoterapeuta, który ma jeszcze dodatkowe wykształcenie seksuologiczne.

 • Czym jest depresja? Jak ją rozpoznać?

  Depresja, znana również jako poważne zaburzenie depresyjne lub depresja kliniczna, to zaburzenie nastroju z grupą objawów obejmujących ciągły smutek lub brak zainteresowania życiem.

 • Poszukujemy psychoterapeuty/ki do zespołu

  W związku z rozwojem ośrodka Przestrzeń. Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju poszukujemy psychoterapeuty/psychoterapeutki do współpracy.

 • Proces separacji/indywiduacji

  O rozdzieleniu czyli o procesie separacji/indywiduacji, który jest ważnym etapem w życiu każdego człowieka. Ważnym, ale i trudnym, bo związanym z lękiem. Lęk może powodować, że proces separacji się nie zakończy, czy też nawet nie rozpocznie. Swój wkład w proces mają dwie strony - rodzic i dziecko.

Kategorie

© Przestrzeń | created by YT