Katarzyna Makieła-Lee

Proces terapeutyczny jest dla mnie towarzyszeniem w przejściu przez kryzysowe i trudne chwile, towarzyszeniem w dokonywaniu zmian, służących poprawie jakości życia oraz zdrowia. Ukończyłam jednolite pięcioletnie studia magisterskie o specjalności psychologii klinicznej. Odbyłam szkolenie w psychoterapi poznawczo-behawioralnej zaburzeń u osób dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej oraz szkolenie psychoterapi schematów emocjonalnych, obecnie przygotowuję się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty CTPB.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Instytucie Psychoterapii i Seksuologii w Katowicach; w Ośrodku Interwencji Kryzysowej; w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks, na oddziale Dziennym Psychiatrycznym oraz w Centrum Psychiatrii, na oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych.

Ukończyłam dodatkowo szkolenie terapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT (Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem). Aktualnie biorę udział w szkoleniu z Psychoterapi Schematów, akredytowany przez International Society of Schema Therapy.

W swojej pracy korzystam również z technik relaksacyjno-oddechowych, które niwelują stres i napięcie oraz poprawiają ogólną kondycję psychofizyczną. Prowadzę psychoterapię także w języku angielskim.

W ośrodku prowadzę:

Terapia online

W obecnym czasie większość terapeutów, mimo wcześniejszych własnych opinii, proponuje formę terapii online. Terapia przebiega w standardowej formule - proces terapeutyczny jest poprzedzony konsultacjami wstępnymi.

Szczegóły

Konsultacja psychoterapeutyczna

Pierwszy kontakt pacjenta i terapeuty ma miejsce podczas konsultacji. W trakcie rozmowy zbierany jest podstawowy wywiad oraz powody zgłoszenia się do specjalisty.

Szczegóły

Psychoterapia indywidualna

Proces terapeutyczny poprzedzony jest konsultacjami, na których omawiany jest cel terapii. Terapia indywidualna to cykliczne spotkania różniące się od pomocy psychologicznej głębokością oraz długością pracy.

Szczegóły

© Przestrzeń | created by YT