Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

Kontakt telefoniczny przez recepcję

call(48) 880 231 846

mail_outlinenicieja.a@przestrzen-katowice.pl

Umów wizytę

Adrian Nicieja

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji. Członek Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dotychczasowe uprawnienia uzyskałem poprzez studia wyższe na kierunku psychologia (org. przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach), następnie poprzez studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna (org. przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach), aż do aktualnego momentu całościowego kursu psychoterapii w Fundacji “Na Szlaku” w Krakowie, objętego opieką naukową prof. dr hab. n. med. Bogdana de Barbaro.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji grupowej, jak i indywidualnej.

Pracuję psychoterapeutycznie w Przestrzeni, Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju w Katowicach; a także w ramach NZOZ “Syriusz” w Żorach, gdzie w indywidualnym procesie psychoterapii prowadzę młodzież od 14 r.ż., jak i osoby po 18 r.ż. Doświadczenie zawodowe kolejno gromadziłem poprzez pracę w Domu Dziecka w Katowicach, następnie w szkole średniej TEB, poradniach zdrowia psychicznego dla osób dorosłych Feniks (Gliwice, Tychy).

W ramach oddziaływań zapraszam do kontaktu w formie konsultacji indywidualnych, psychoterapii indywidualnej, a także konsultacji par, rodzin.

W ośrodku prowadzę:

Konsultacja seksuologiczna

Konsultacja seksuologiczna jest przeznaczona dla osób, które przeżywają trudności w sferze seksualnej.

Szczegóły

Konsultacja psychoterapeutyczna

Pierwszy kontakt pacjenta i terapeuty ma miejsce podczas konsultacji. W trakcie rozmowy zbierany jest podstawowy wywiad oraz powody zgłoszenia się do specjalisty.

Szczegóły

Psychoterapia indywidualna

Proces terapeutyczny poprzedzony jest konsultacjami, na których omawiany jest cel terapii. Terapia indywidualna to cykliczne spotkania różniące się od pomocy psychologicznej głębokością oraz długością pracy.

Szczegóły

Psychoterapia młodzieży

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia mogą skorzystać z psychoterapii, zgłaszając się wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym. Podczas pierwszych spotkań ważne jest aby poznać problem, z którym osoba się zgłasza.

Szczegóły

Psychoterapia par

Zapraszamy na terapię par osoby, które przeżywają trudności w swoim związku formalnym, jak i nieformalnym. Terapia par to spotkanie z terapeutą (lub terapeutami), które ma na celu umożliwienia otwartego dialogu pozwalającego określić swoje emocje, potrzeby oraz dążenia.

Szczegóły

Psychoterapia rodzinna

Psychoterapia rodzinna opiera się na rozumieniu rodziny jako systemu, w którym to każdy element na siebie wzajemnie wpływa. Co oznacza, że zmiana, która zajdzie w jednym elemencie/członku rodziny ma wpływ na funkcjonowanie reszty rodziny.

Szczegóły

© Przestrzeń | created by YT